Witamy na stronie Zespołu Szkół w Kielanówce

Previous slide
Next slide

Góra Grosza

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu wielu dzieci.”

Oficjalnie zakończyliśmy w naszej szkole akcję „Góra Grosza”, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do akcji charytatywnej na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Po zakończonej akcji zebrane monety zostały posegregowane według nominałów i przeliczone. Wspólnie udało nam się uzbierać kwotę nieco ponad 120 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do zbiórki i wsparli ten szlachetny cel.  


VIII Edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego „ The English Challenge”

25 marca 2024 r. w Zespole Szkół w Kielanówce odbyła się VIII edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas VI “The English Challenge”. W konkursie wzięli udział reprezentanci z dziesięciu szkół gminy Boguchwała. Uczestnicy konkursu rozwiązując zadania konkursowe w formie elektronicznej na komputerze sprawdzili swoją wiedzę z zakresu: gramatyki, słownictwa, rozumienia tekstu czytanego i słuchanego, reagowania językowego oraz kultury krajów anglojęzycznych. Uczniowie wykazali bardzo wysoki poziom wiedzy językowej przekraczający materiał przewidziany w podstawie programowej.Laureatami konkursu zostali:

 • I miejsce i główną nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 20 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania  otrzymał Igor Małachowski z Kielanówki
 • II miejsce w postaci kuponu w wymiarze 15 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania  otrzymała Emilia Ziobro z Lutoryża
 • III miejsce i nagrody rzeczowe otrzymał Wojciech Lisek z Racławówki

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Składamy również podziękowania nauczycielom za pełne zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursu. Dziękujemy serdecznie sponsorom nagród Centrum Edukacyjnemu PROMAR www.promar.edu.pl  oraz szkole językowej Leonardo leonardoschool.pl/rzeszow/ za nagrody rzeczowe.


First Lego League Challenge Master Piece

W dniu 16.03.2024 roku uczniowie Zespołu Szkół w Kielanówce uczestniczyli w regionalnych zawodach First Lego League Challenge Master Piece w Nowej Sarzynie. Do zawodów przygotowywali się przez 2 miesiące ucząc się współpracy, przyjmowania ról, budowania robota i programowania. Wśród 15 drużyn biorących udział w zawodach drużyna naszej szkoły – Brick Masters wzięła udział w 3 rozgrywkach eliminacyjnych RobotGame, które polegały na wykonaniu jak największej liczby misji w czasie 2:30 min, prezentacji przygotowanego robota i programów oraz wartości jakimi poszczególni członkowie drużyn się kierowali, a także zaprezentowaniu innowacyjnego projektu, którym była Szopka Bożego Narodzenia w Kielanówce jako elementu kultury naszego regionu.

Po wygranych sesjach eliminacyjnych drużyna Brick Masters przeszła do rozgrywek półfinałowych, a następnie do finału w którym rozegrali 2 mecze z gospodarzami turnieju NS Robotycy, który wygrali.

Po ogłoszeniu wyników końcowych drużyna Brick Masters uzyskała następujące wyniki:

 1. I miejsce za zebranie z największej liczby punktów sumarycznie z wszystkich kategorii,
 2. I miejsce za rozgrywki RobotGame,
 3. II miejsce za przygotowanie innowacyjnego projektu,
 4. II miejsce za przygotowanie i przedstawienie robota,
 5. II miejsce za wartości jakimi cechował się zespół, tzn. współpraca, pomoc, komunikacja, zachowanie.

Uczniowie biorący udział w zawodach to: Patryk Mikłasz (kl 3), Kamil Mikłasz (kl 3), Franek Pałka (kl 3), Filip Uliasz (kl 3),  Korneliusz Wiącek (kl.4), Mikołaj Szum (kl 4), Wiktor Uliasz (kl 5), Piotr Habrat (kl 7), Krzysztof Szpak (kl 7), Piotr Pałka (kl 8)

Opiekunami podczas zawodów byli: Marek Uliasz oraz Tomasz Warzocha.

OGROMNE GRATULACJE dla chłopaków 🙂


KIERMASZ WIELKANOCNY

Już w najbliższą niedzielę tj. 17 marca 2024 r. odbędzie się Kiermasz Wielkanocny.

Kolorowe pisanki, cudowne stroiki, zajączki, baranki i inne wspaniałości zrobione przez dzieci z Zespołu Szkół w Kielanówce, które wzięły udział w Konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną,
będzie można obejrzeć i nabyć w kościele parafialnym w Kielanówce, po mszach świętych o godz. 8:15 i 10.00.

Serdecznie zapraszamy!!!

Zebrane ofiary przeznaczone zostaną na pomoc chorym dzieciom.


Spotkanie informacyjne

Gmina Boguchwała zaprasza na spotkanie informacyjne w ramach projektu „Wesołe przedszkolaki” w dniu 13.03.2024 roku o godz. 16:30.

Miejsce spotkania: Zespół Szkół w Kielanówce, Kielanówka 111, 35-105 Rzeszów, sala nr 6.

Podczas spotkania nastąpi przedstawienie przebiegu projektu, korzyści płynących z udziału w projekcie oraz podejmowane działania. Serdecznie zapraszamy.

Projekt pt. „Wesołe przedszkolaki” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus z regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027, Oś priorytetowa: 7 Kapitał Ludzki gotowy do zmian, Działanie 7.11 Edukacja przedszkolna oraz z budżetu państwa.

Więcej informacji na temat projektu i dokumenty rekrutacyjne można znaleźć:

 • w punkcie rekrutacyjnymw Zespole Szkół w Kielanówce, Kielanówka 111, 35-106 Rzeszów,  tel. 17 85 92 634, e-mail: sp.kielanowka@boguchwala.pl
 • w biurze projektu w Urzędzie Miejskim w Boguchwale, ul. Suszyckich 33, 36-040 Boguchwała, tel. 17 87 55 221, e-mail: um@boguchwala.pl
 • na stronie internetowej www.zskielanowka.pl  zakładka projekty – Wesołe przedszkolaki,
 • na stronie internetowej www.boguchwala.pl zakładka projekty ze środków Unii Europejskiej – Wesołe przedszkolaki.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA

KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza