sowki znaczek 1  zabki znaczek 1  misie znaczek 1  pszczolki  biedronki znaczek 2

 

  Numery kont     żywienie: 79 9163 0009 2001 0000 8864 0057         pobyt: 25 9163 0009 1001 0000 8864 0007

 

Nieobecności dzieci w przedszkolu prosimy zgłaszać najpóźniej do godziny 8.00 za pomocą sms-a
(imię i nazwisko dziecka, grupa, oraz czas nieobecości)
pod numer telefonu  727 328 775. Ze względów ogranizacyjnych prosimy nie dzwonić na ten numer.

 

aktualności

 

"OPOWIEŚĆ ZIMOWA"

 

zima choinki

 

          Kolejene spotkanie z aktorami Teratru "Bazyl", tym razem w zimowej odsłonie. W odległej nieznanej krainie, Dziadek Nów, kierował Porami Roku, pomagała mu w tym wnuczka Nowika. Dziewczyna miała rozesłąć zaproszenia do Pór Roku, aby zjawiły się na świecie w odpowieniej kolejności. Nowika - postanowiła, że nie zaprosi zimy, ponieważ nie lubiła zimna, zamieci i mrozu, pomyślała, że bez zimy świat będzie piękniejszy. Na szczęście Dziadek Nów - dowiedział się o tym i uświadomił wnuczce co oznacza brak zimy... Nowika, zaniepokojona się brakiem świąt i Mikołaja postanowiła poszukać Pani Zimy i sprowadzić ją na świat. Jak wyglądały jej poszukiwania - zapytajcie przedszkolaki :).

 

Galeria

      swiety mikolaj ruchomy obrazek 0037

        W dniu 4.12.2018 r odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym pt. „Portret Świętego Mikołaja” zorganizowanym na terenie naszego przedszkola przez Panią Kasię z grupy „Biedronki”. Wszystkie portrety były bardzo pomysłowe, ciekawe i wykonane różnymi technikami. Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, bo naprawdę warto.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

             Za nami kolejne zajęcia prowadzone przez Szkołę Muzyczną YAMAHA tym razem przedszkolaki miały okazję zapoznać się z różnorodnymi tańcami - dworskimi i szkockimi. Dzieci poznały 8 tańców m.in. taniec maltański, koński, rufti-tufti, a także technikę stepowania. Prowadzący zaprezentowali także dworskie stroje, omówili ich nazwy i przeznaczenie. Przedszkolaki miały możliwość zagrania na dudach. Dzieci miały możłiwość aktywnego uczestniczenia w lekcji - wspólnie z prowadzącymi grały i śiewał, a nawet przebierały się w stroje. Dziękujemy za mile spędzony czas.

szkot ruchomy obrazek 0008

 

 ZAPRASZAMY DO GALERII

sala zabaw

 

Przedszkolaki wraz z pierwszoklasistami wybrały się na "integracyjny" wyjazd do sali zabaw "Kolorowy Świat" w Rzeszowie.

W miłej atmosferze, wsród śmiechów, zabaw i ogólnej radości dzieci spędziły tam aktywnie czas. Były zjeżdżalnie, trampoliny, małpi gaj, magiczne lustra i wiele innych atrakcji.

Co się dzieciom podobało najbardziej? WSZYSTKO :)

Jesteśmy umówieni na kolejny raz :)

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ

"W Pacanowie kozy kują

Więc Koziołek mądra głowa

Błąka się po całym świecie

Aby dojść do Pacanowa..."

kozioekmatoek

         Mieliśmy ogromną przyjemność zbaczyć przedsztawienie pt. "Koziołek Matołek" w intrpretacji atrystycznej teatru "Bazyl". Światło i cień, muzyka, kolorowe stroje oraz wspaniała gra aktorska - zachwyciły wszystkich widzów. Tytułowy Koziołek, mimo wielu przeszkód i przygód, zawsze wychodził cało z opresji. A my z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania z aktorami "Bazyla".

 

GALERIA

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.