sowki znaczek 1  zabki znaczek 1  misie znaczek 1  pszczolki  biedronki znaczek 2

 

  Numery kont     żywienie: 79 9163 0009 2001 0000 8864 0057         pobyt: 25 9163 0009 1001 0000 8864 0007

 

Nieobecności dzieci w przedszkolu prosimy zgłaszać najpóźniej do godziny 8.00 za pomocą sms-a
(imię i nazwisko dziecka, grupa, oraz czas nieobecości)
pod numer telefonu  727 328 775. Ze względów ogranizacyjnych prosimy nie dzwonić na ten numer.

 

aktualności

OGŁASZAMY Z RADOŚCIĄ, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE

"BEZPIECZNY PATROL"

Program promuje zasady bezpieczeństwa wsród najmłodszych.

 

Więcej informacji w linku poniżej :)

 

bezpieczny patrol logo

 

Program jest realizowany w każdej z grup wiekowych naszego przedszkola.

Dzieci zostały już wyposażone w książeczki do realizacji zadań programu.

 

 

"BAL   KARNAWAŁOWY"

bal

          Co roku dzieci najbardziej czekają na Bal Karnawałowy - obmyśłają przebrania i zastanawiają się czy zostaną rozpoznane. W tym roku przebrania były zachwycające - dzieci zmieniły się w księżniczki, elfy, kotki, czarwnice, damy, superbohaterów, rycerzy, klaunów ... ach.... kolorowy zawrót głowy. Biedronki podczas balu bawiły się doskonale - to równieżw dużej części zasługa prowadzących bal wodzirejów z Firmy Yamaha.

 

GALERIA

 

XV KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

aniolki

         Konkurs organizowany w naszej szkole przez panią Annę Polak od 15 lat, co roku cieszy się wielką popularnością. Tegoroczna edycja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Występy młodych artystów  podzielone zostały aż na dwa dni :). Wszyscy piosenkarze wykazali się wrażliwością, wyczuciem rytmu i zdolnościami muzczynymi. Dzieci zaprezentowały różnorodne kolędy i pastrałki od znannych do całkiem nowych. Wszystkim ogromnie gratulujemy -  pielęgnujcie swoje talenty, zachwycająć wszystkich wokół swoim śpiewem.

 

GALERIA

 

"Bale nie tylko w karnawale"

  karnawal4 www.e gify.pl 

           W naszym przedszkolu ponownie gościliśmy Mobilną Filharmonię. Przedszkolaki podczas audycji muzycznej przeniosły się na salę balową. Zobaczyły jak wyglądały dawniej bale na dworach i w pałacach m.in. kontredance czy wiedeński walc. Chętne dzieci spróbowały swoich sił na parkiecie – tańcząc poloneza. Poznaliśmy również instrument o nietypowej nazwie fagot oraz zobaczyliśmy różnorodne maski karnawałowe.

 

GALERIA

 

"INSTRUMETY PERKUSYJNE ŚWIATA"

instrument perkusyjny ruchomy obrazek 0153

       Po raz kolejny w tym roku mieliśmy spotkanie z muzyką za sprawą Szkoły Muzycznej YAMAHA. Tematem lekcji były instrumenty perkusyjne świataspotkanie było wyjątkowe za sprawą gościa specjalnego z Brazylii -Paulo Bomfim. Prowadzący p. Karol Stelmach wraz z Paulo zaprezentowali różnorodne instrumenty dęte pochodzące z Australii ( didgeridoo powstały z gałęzi drzewa eukaliptusowego wydrążonej przez termity). Ciekawy dźwięk wydawały również śpiewające misy z Tybetu (używane przez mnichów tybetańskich).  Bardzo dużo instrumentów pochodziło z Kuby (m.in. chekere, bongosy, guiron), ale chyba najdziwniejsze wywodziły się z Afryki.

 

GALERIA

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.