sanki i sanie ruchomy obrazek

 

     Na swoich szybkich saniach, ciągniętych przez renifery, zawitał do naszego przedszkola Święty Mikołaj - przybył do wszystkich grzecznych dzieci ze wspaniałymi prezentami. Warto było starać się cały rok ;). Radości nie było końca.

 

 

zabki mikolaj 1zabki mikolaj 2

 

 pasowanie

         To było niezwykłe wydarzenie. 22 listopada w grupie „Żabki” odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Po części artystycznej i uroczystym przyrzeczeniu, każdy z naszych małych przedszkolaków został uroczyście pasowany na przedszkolaka. Każdy „prawdziwy już przedszkolak” otrzymał dyplom, pamiątkowy medal i drobne upominki.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

     W październiku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty kreatywnej zabawy klockami Lego zorganizowane przez EDUKIDO RZESZÓW.
     Każdy z naszych przedszkolaków pod okiem Pani instruktorki budował z klocków zagrodę dla wybranego przez siebie zwierzątka.
     Wszyscy mieli świetną zabawę, a przy okazji rozwijali wyobraźnię.edukido 3zabki

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

Odpoczynek to bardzo ważny element w życiu małych przedszkolaków.

Po wesołych harcach i zabawach w przedszkolu większość naszych małych

„Żabek” zasypia bez problemu na leżaczkach.

Przy cichych dźwiękach kołysanek dzieci mają czas na regenerację i relaksację.

 

odpoczynek

GALERIA

Potrafimy już dokładnie umyć ręce, wytrzeć je swoim ręcznikiem.

w lazience 25zabki

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

        Dwa razy w tygodniu uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego, które prowadzi pani Karolinka oraz zajęciach z rytmiki prowadzonych przez pana Aleksandrazabki spiewaja

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

              Piękna , jesienna pogoda sprzyja spacerom przedszkolaków, dlatego też dzieci z grupy „ Żabki” wybrały się na spacer Na razie naszym wiernym pomocnikiem będzie "grupowy wąż". On pomoże nam iść równiutko, tak abyśmy nie rozchodzili się na boki, jak mróweczki.

jesein spacer2

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

plac zabaw

 

              Zabawy na świeżym powietrzu to ulubione zajęcie maluszków. Gdy tylko aura za oknem sprzyja wesołym harcom na podwórku, szybko wychodzimy do ogrodu przedszkolnego, aby nie marnować ani chwili. Uczymy się ładnie chodzić w parach i reagować na sygnał zbiórki. Wiemy też, że musimy dbać o bezpieczeństwo podczas korzystania ze sprzętu terenowego więc jesteśmy bardzo ostrożni.

zabki zabawa

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

zabak hello

 

        Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Mamy dopiero trzy lata, a nazywamy się „Żabki”.

      Początki września nie były dla nas łatwe .Tęskniliśmy za naszymi kochanymi rodzicami. Z każdym dniem coraz bardziej zwyciężała jednak ciekawość i chęć poznania odpowiedzi na pytanie „W co fajnego będziemy się dziś bawić?”.
      Nasza praca koncentruje się na poznawaniu siebie, otoczenia oraz opanowaniu wielu czynności i umiejętności poprzez zabawę. W przedszkolu nigdy się nie nudzimy. Lubimy śpiewać, tańczyć, malować i słuchać bajek. Uczymy się też piosenek , wierszyków, budujemy z klocków, rysujemy, lepimy ciastolinką .

 

ZAPRASZAMY DO GALERII  1

 

ZAPRASZAMY DO GALERII 2

 

zaba

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.