Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją MEN od czwartku tj. 12. marca 2020 r. zawieszamy działalność dydaktyczną w szkole i przedszkolu. Uczniowie i dzieci, które nie mogą mieć zorganizowanej opieki w czwartek i piątek ( 12 i 13.03.2020r.) mogą przyjść do szkoły na zajęcia opiekuńcze.Natomiast od poniedziałku 16.03.2020r. do środy 25.03.2020r. w szkole i przedszkolu nie będą prowadzone żadne zajęcia  dydaktyczno- wychowawcze.

Mimo zaistniałej sytuacji zwróćmy uwagę, aby nie wprowadzać niepotrzebnej paniki. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać poprzez dziennik elektroniczny.
Wszystkie informacje będą wysyłane za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz strony internetowej szkoły.

 

Informacja ze strony MEN:

 

Rodzicu,

ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze; zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny; jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS; przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny; rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz; śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły. - Więcej szczegółów na stronie:  https://liblink.pl/QUwI8IJ3bG

 

Z wyrazami szacunku
Mariusz Kalandyk
Dyrektor Szkoły

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.